Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Zastávka parkovisko mičinská cesta

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Zaslal: Eva Hanesová, 17. decembra 2017

neupravená cesta pre odchody autobusov na zastávke Parkovisko Mičinská cesta - ľad, sneh, voda
nemám presný obrázok

18. december 2017

Odpoveď samosprávy

Prístup na autobusovú zastávku na parkovisku na Mičinskej ceste bol čistený v nedeľu 17.12.2017 v obedňajších hodinách.

Oddelenie údržby MK a IS
MsÚ Banská Bystrica

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.