Neporiadok - smeti

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Zaslal: Michal, 25. decembra 2017

Cierna skladka aj na verejnom priestranstve zo stavebnej cinnosti. Nabytok, prazdne nadoby od farieb. Potencionalne nebezpecny odpad.

02. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetný objemný komunálny odpad o objeme 1 ks veľkokapacitného kontajnera (5 m3) a niekoľkých 100 l vriec bol odstránený ako nelegálna skládka odpadu v polovici mesiaca január 2018. Viď priložené foto.

S pozdravom

Ing. Michal Štúber
odd. odpadového hospodárstva a ÚVP
MsÚ Banská Bystrica

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.