Vrak auta

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Dlhodobo odstavené vozidlo

02. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetné vozidlo sa na danom mieste nenachádza.

Ing. Michal Štúber
odd. odpadového hospodárstva a ÚVP
MsÚ Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.