Pravidelne preplnené smetné nádoby

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Pravidelne sa stava, ze smetny kos na odpad je preplneny v blizkosti Okruznej 14. Nedodrziava sa pravidelny interval odvozu. Bolo by vhodne pridat jednu nadobu na zmesovy odpad a hned by to vyzeralo lepsie. Aj cele ulozenie nadob na odpad je zle riesene. Prosim o napravu

16. január 2018

Jozef

o dva dni...a smetiari nikde
29. január 2018

Jozef

a zase to iste....preplnene ako vzdy....preco sem nechodia smetiari pravidelne???? ako na Luniku IX.....ale hlavne, ze si za vsetko platime....dakujeme mestu BB
02. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

za účelom zmiernenia situácie bolo v mesiaci február 2018 v spolupráci so zvozovou spoločnosťou komunálnych odpadov zabezpečené zjednotenie stojísk kontajnerov na zber zmesového komunálneho odpadu na uvedenom stojisku, čím došlo k vyriešeniu situácie s prepĺňajúcim sa kontajnerom.

Ing. Michal Štúber
odd. odpadového hospodárstva a ÚVP
MsÚ Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.