Rozrastený strom

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Zaslal: Danka Halamová, 29. januára 2018

Dobrý deň.
Strom na fotke ste nám sľúbili orezať do 26.11.2017. Je 29.1.2018 a neudialo sa nič. Už je aj po kalamite, po snehu, je mimovegetačné obdobie. Ďakujeme za odpoveď.
Tulská 99 - Konáre zasahujú až k oknu bytu na prízemí, trvale zatieňujú byt a pri silných vetroch ako boli minule búchajú o okno. Poprosíme len orezať, ak je to možné, NIE vypíliť strom. Ďakujeme.

01. február 2018

Odpoveď samosprávy

Podľa vyjadrenia správcu zelene boli konáre skrátené v decembri 2017. Podnet preveríme.

Ján Chmelík
odd. odpadového hospodárstva a údržby verejných priestranstiev
MsÚ B. Bystrica
01. február 2018

Danka Halamová

Prosím preverte, lebo to vôbec nevyzerá že by sa tu niečo spravilo. Ďakujem.
02. február 2018

Danka Halamová

Nič nie je orezané, včera sme to pozerali.
05. február 2018

ZAaRES

Orezanie neznamená odvetvenie. Odvetvením sa zníži stabilita stromu, môže poškodiť opláštenie bytového domu.

ZAaRES

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.