Nadrozmerný komunálny odpad na Sídlisku

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Zaslal: Michal, 04. februára 2018

Pri košoch vo vnútro-bloku ul. 29.augusta v lokalite Sídlisko sú voľne pohodené staré skrinky, dosky a iné časti nábytku.

07. február 2018

Michal

Nadrozmerný odpad bol odvezený. Ďakujeme.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.