Upchatý kanál

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Zaslal: Ján, 09. februára 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Za zákrutou za Kucbelom smerom k zariadeniu Kotva po ľavej strane vedľa cesty preráža zrejme upchatý kanál.

12. február 2018

Odpoveď samosprávy

Porucha bola odstránená prečistením uvedenej kanalizácie.

Oddelenie prevádzkovo-technické, MsÚ Banská Bystrica
12. marec 2018

Jano

Ďakujem

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.