Upchatý odtokový kanál Tulská 61-85

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Dobrý deň, prosím o vyčistenie kanála pozdĺž cesty na Tulskej ulici 61-85, nakoľko pri dažďoch komplet voda ktorú z brehu pôvodne zachytával kanál tečie na cestu a následne autá ktoré jazdia špliechajúcou vodou znečisťujú chodcov a ľudí na pakovisku. Kanál nebol čistený už asi 15 rokov. Ďakujem.

15. marec 2018

Danka Halamová

Kanál je už na súkromnom pozemku. Ale vyčistiť ho treba.
27. marec 2018

Danka Halamová

Nie len k pozitívnej odozve kompetentných, ale ani k reálnej náprave daného stavu.
06. apríl 2018

Jan

Ďakujem a oceňujem, takto sa to pohlo.
08. apríl 2018

Ján

Prosím ešte dokončiť čistenie zľabu smerom nadol od zákruty, cca 15m, nakoľko až tam je kanál, do ktorého voda zo žľabu môže odtekať. V takej podobe ako je to teraz, by voda aj tak prerážala na cestu. Ďakujem za doriešenie.
19. apríl 2018

Jano

Ďakujem, hotovo.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania