Rekonštrukcia chodníka - Kyjevské námestie

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený
meno
Andrea 12. marca 2018

Chodník je v zlom stave. Je potrebná oprava. Zároveň chýba napojenie na chodník na druhej strane cesty. Ľudia sú nútení chodiť po blate.

15. marec 2018

Danka Halamová

Táto časť chodníka bola zničená počas výstavby Milestoness I. a teda ho aj investor mal opraviť po dokončení výstavby. Dokonca podľa projektu, tu mali byť vysadené nízke kríky. Nestalo sa tak.
16. marec 2018

Andrea

Nerozumiem úplne procesu kolaudácie. Ale predpokladám, že sa porovnávajú požiadavky ukončenej výstavby s realitou. Milestones zrejme sú skolaudované (nechcem hájiť investorov) a evidentne nie všetky požiadavky boli splnené. Tak sa niekde stala chyba.
03. apríl 2018

Andrea

Dobrý deň, bolo by pekné, ak by samospráva aspoň odpovedala.
Ak by samospráva uverejnila plán rekonštrukcií a aj pravidelnej údržby mestských komunikácií, nebolo by potom potrebné odpovedať na každý podnet týkajúci sa tohto problému. Stačilo by iba odoslať tento dokument.
03. marec 2020

Peter Tekáč

Rozbitý chodník, zaslúžil by si rekonštrukciu, alebo aspoň popratať od drobných kameňov a veľkých voľne položených blokov.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania