Nevyhovujúci stav areálu starej nemocnice - neporiadok

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Andrea 16. marca 2018

Oddychová zóna areálu Starej nemocnice = zanedbany priestor, evidentne bez akejkoľvek údržby. Potom tam vykonávajú "údržbu" iní "pracovníci". Prečo je toto nami stále akceptované?

18. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetné verejne dostupné miesto bolo dočistené od komunálnych odpadov v rámci činnosti aktivačných pracovníkov dňa 10. apríla 2018. Pôvodcom znečistenia boli nezistení, zrejme ľudia bez domova.

Ing. Michal Štúber
odd. odpadového hospodárstva a ÚVP
Mestský úrad Banská Bystrica
19. jún 2018

Andrea

som rada, že priestor je už vyčistený, evidentne ho využívali bezdomovci na " oddych". možno by bolo vhodné zaviesť kontrolu týchto lokalít políciou alebo tam dať vhodné nočné osvetlenie. zároveň je potrebné sa zamyslieť nad systémovým riešením. Pretože - o rok to bude rovnaké?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.