Verejné osvetlenie – Fončorda

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený
meno
Tatiana 08. apríla 2018

Približne od 6.4.2018 nesvietia pouličné svetlá. Porucha sa týka pravdepodobne Internátnej ulice smer Zelená a Tichá ulica

02. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Porucha na verejnom osvetlení Internátna ulica, Tichá a Zelená ulica boli odstránené dňa 10.04.2018.

Jozef Gelien - PS-UMK MsÚ Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.