Nefunkčnosť služieb spoločnosti EEI

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Peter Balogh 02. júla 2018

Spolocnost EEI na Bakossovej ul., vo svojej uradovni cez uradne hodiny neposkytuje sluzby. Zamestnanec opakovane podla mojho nazoru svojvolne vyvesuje na uradovni oznam, ze z tech. pricin zatvorene, co je z jeho strany cisto ucelove, lebo tech. veci ma spolocnost moznost riesit v neuradne dni. Toto sa mi stalo v priebehu 2 rokov 3x. Naposledy dnes 2.7.2018 o 15.40 h. Prosim o zjednanie napravy, nakolko je to zmluvny partner mesta na spravovanie parkovacich ploch. Ak sa toto bude opakovat, ako budem mestskemu policajtovi vysvetlovat ze pred vlastnym domom parkujem s neplatnou rezidencnou parkovacou kartou? Dakujem.

19. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
správca miestnych komunikácií a inžinierskych sietí, MsÚ Banská Bystrica ako garant zmluvy medzi Mestom Banská Bystrica a spoločnosťou EEI s.r.o., požiadal o stanovisko k vašej sťažnosti k neposkytovaniu služieb žiadateľom o vydanie rezidentských parkovacích kariet počas otváracích hodín.

Stanovisko k vašej sťažnosti od spoločnosti EEI s.r.o.:

V deň, ktorý uvádza sťažovateľ sme práve opravovali a osádzali zvislé dopravné značenie na ulici Bakossovej v casti Bakossova 20-54 v novovytvorenej rezidentskej lokalite.
V tom čase boili síce prevádzkové hodiny pre verejnosť, ale prevádzku sme riadne označili, že je zatvorená a uviedli sme aj telefónne číslo, aby nás v prípade potreby mohol ktokoľvek kontaktovať. V uvedenom čase nikto na uvedené tel.číslo nevolal.

Za tieto nepríjemnosti sa Vám aj sťažovateľovi ospravedlňujeme, neurobili sme to so zlým úmyslom.



Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí, MsÚ Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania