Neporiadok okolo smetných košov Bakossova ulica

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Miroslav 03. júla 2018

Po tom ako prestali vyprazdnovat kontajnery s oblecenim, ked firma zanikla, sa nakopilo vela odpadu okolo a za kontajnermi. Ked kontajnery na oblecenie minuly tyzden odviezli, velke igelitove vrecia a odpad odviezli, ale ostalo po nich kopec drobneho neporiadku, pricom aj biologicky odpad asi neboli dlhsie zobrat. Ziadame o upratanie toho smetiska v centre mesta. Dakujeme.

04. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Neporiadok na Bakossovej ul.bol dnes odstránený akt.prac.

Bendík,PS-OÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.