Konáre v jarabinov hájiku

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Spiridon 05. júla 2018

Suché a popadané konáre jarabiny v hájiku pred domom Tulská 85 - 91. Potrebné odrezať vyschnuté stromy a konáre - papadali pri vetre. Potrebné orezať aj borovicu vpravo - vedľa osvetlenia nad chodníkom. V súčasnej dobe sa robí sadová úprava pri parkovisku vľavo - Tulská 93.

08. júl 2018

Danka Halamová

Sadová úprava na parkovisku, bola oficiálne požiadaná OR, pretože zem na svahu sa zosúvala a bolo potrebné aj oddeliť hraciu zónu od parkovacej, aby tam náhodou deti nepadli priamo pod autá. To len na vysvetlenie tej sadovej úpravy.
25. júl 2018

ZAaRES

Predmetné suché dreviny a konáre odstránime do konca mesiaca júl 2018.

ZAaRES
15. august 2018

Danka Halamová

Podnet vyriešený-porast orezaný a všetko odvezené.
16. august 2018

Spiridon

Ďakujem.
(Borovica vpravo sa bude musieť zlomiť sama pod ťarchou snehu v zime.)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania