Vytŕčajúce oceľové prúty na parkovisku

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Milan Cerovský 01. augusta 2018

Prosím o odstránenie oceľových prútov ktoré sa nachádzajú na parkovisku v Podlaviciach pri Limbovej ulici. Hrozí poškodenie vozidiel. Ďakujem

03. august 2018

Odpoveď samosprávy

Obhliadkou bolo zistené, že roxory trčia z betónových panelov na viacerých miestach. Odstránenie závad bolo nahlásené zmluvnému dodávateľovi prác.

Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí MsÚ B.Bystrica
20. august 2018

Milan Cerovský

Vyriešené.
Škoda, že mesto neaktualizuje poctivejšie podnety, je to na škodu občanov, ale hlavne mesta.
10. september 2018

Milan Cerovský

PODNET je vyriešený, prosím o jeho aktualizáciu. Dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania