Zakrytie/odstranenie jamy

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Juraj 13. augusta 2018

Poprosil by som o poriadne zakrytie jamy a odstranenie odpadu, ktory je v nej nahadzany. Jedna sa o nejaku staru sachtu alebo kanal. Dakujem.

30. august 2018

Odpoveď samosprávy

Mesto BB oslovilo správcov inžinierskych sietí za účelom zjednania nápravy.Ak sa k nej nebude nikto hlásiť,tak nápravu zjedná mesto.

Bendík,PS-OÚ
17. november 2018

Tomas

To by bolo super, ako male dieta som tam spadol(bolo to vtedy hlbsie) a mal som celu pazuchu zakrvavenu a dooskieranu. Teraz cakame potomka, tak sa to snad spravi a historia sa nebude opakovat. Vdaka
20. november 2018

Odpoveď samosprávy

Mesto v septembri t.r. vystavilo objednávku na odstránenie zbytkov šachty a úpravu terénu.

Ján Chmelík
Mestský úrad Banská Bystrica
odd. odpadového hospodárstva a údržby verejných priestranstiev
20. apríl 2019

Juraj

Pan Chmelik, preslo viac ako 7 mesiacov a nic sa neudialo. Chcete tvrdit ze 7 mesiacov od vystavenia objednavky nebola dana firma schopna realizovat odstranenie???
22. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com
16. júl 2019

Tomas

Dnes som si vsimol ze to uz zasypali, chvala a vdaka - len tak dalej :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania