Vrak auta na Limbovej

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený
meno
M. 14. augusta 2018

Ziadame o odstranenie vraku auta blizko smetnych nadob na rohu Gastanovej a Limbovej.

30. august 2018

Odkaz pre starostu

Podnet bol opätovne zaslaný samospráve, nakoľko naňho do 14 dní neodpovedala.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
14. september 2018

M.

Ako vidim, samosprave nestaci ani dalsich 14 dni na to, aby pomohla pri odpratavani starych vrakov a uvolnovani parkovacich miest. "Dakujeme" p.Nosko.
28. október 2018

M.

Mesto BB vobec neriesi vraky. Smutne... Aktualizujem VIN cislo automobilu vhodneho na odstranenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania