Poškodený odpadkový kôš na Bakossovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený
meno
Monika 28. augusta 2018

Už asi rok trvajúci problém s poškodeným odpadkovým košom,ktorý sa nedá uzavrieť a šíri sa z neho zápach.

24. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

poškodené nádoby na odpad boli opravené alebo vymenené za nové príslušnou zvozovou spoločnosťou.

S pozdravom



Ing. Michal Štúber
Odd. odpadového hospodárstva a ÚVP
MsÚ Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.