Dôslednosť pri práci robí majstra

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Ján 08. septembra 2018

Asi pred dvomi týždňami zamestnanci Dopravné značenie vymieňali poškodenú dopravnú značku. Vykopali starý betón osadili novú značku, no starý beton a zeminu neodstránili. Možno dúfajú, že sa príroda o takú hŕbu betónu sa postará sama, odplaví to dažďová voda.

25. september 2018

Odpoveď samosprávy

Správca miestnych komunikácií a inžinierskych sietí, MsÚ Banská Bystrica odstránil v 37. týždni nečistotu po výmene dopravného značenia.

Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí, MsÚ Banská Bystrica
26. september 2018

Jozef

Ze necistotu odstranili je pekne, ale preco po sebe nechavaju neporiadok a odstrania ho az po staznosti???
A od spravcu miestnych komunikacii len strucna odpoved, ani sa neunuvaju ospravedlnit pracu (nepracu) svojich zamestnancov.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania