Ostré črepiny z Banskej Bystrice

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení
meno
Vladimir 10. septembra 2018

Čítateľné z fotografii.
Ostre crepiny ohrozujuce chodcov, cyklistov a obdivovatelov mesta Banská Bystrica.

10. september 2018

Odpoveď samosprávy

V súčasnej dobe prebieha výber na dodávateľa prác.

Odd.údržby MK a IS
10. september 2018

Vladimir

Dobrý deň,
ďakujem za odpoveď.
Pred samostatným výberom dodávateľa prác je predsa možné odstrániť nebezpečné sklenené črepiny mechanicky z rámov výkladov. Tento nebezpečný stav Vám bol nahlásený už v máji 2018 a dodnes ohrozuje všetkých okoloidúcich.
10. september 2018

Milan Cerovský

za pat mesiacov kaslu na obcanov... vitajte v BB. Kua aby si vsetko robili ludia po svojom, lebo aj na uplne banalne veci sa neda absolutne spolahnut na toto mesto...
11. september 2018

Jozef

Ved predsa mame novú autobusovu stanicu, pretoze primator do toho dava srdce....krasne reklamy....a realita ako v Rumunsku. Dakujeme
17. september 2018

Michal

ten podchod je ozaj skvost...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania