Asi by to mal byť chodník....

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Jozef 13. septembra 2018

Frekventovany chodnik medzi Gorkeho a Wolkerovou ulicou, by si zasluzil opravu povrchu...uz roky je v takomto stave. Asi sa tam musi najprv niekto zranit aby doslo k naprave.

24. september 2018

Danka Halamová

OR Fončorda - Tento chodník, by sa mal robiť ako prvý budúci rok. Zatiaľ by sa mal používať chodník na druhej strane.
29. október 2019

Danka Halamová

Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania