Striedavé radenie pri Lidli - katastrofálna situácia v špičke

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený
meno
Milan Cerovský 15. septembra 2018
https://youtu.be/Ivme-_PE1d8

Tento problém som už zadával dávno:
https://bit.ly/2N6zHts

Mesto odpovedalo, že to nepomôže. Ja naozaj neviem, akí odborníci na meste robia, ale pridávam fotku aká je tam situácia - blokuje sa križovatka až pri THK! Načo preboha, tam máme dva pruhy keď iba jeden je využitý? Prečo sa nemôže využívať celá šírka cesty? Žiadam umiestnenie značky striedavé radenie C30 kde sa zbiehajú pruhy pri Lidli + na začiatku dohodnut sa s PZ s kontrolou dodržiavania!
Videá, články podporujúce umiestnenie značky :
https://youtu.be/Ivme-_PE1d8 - vysvetlene tak aby to pochopili aj malé deti.
https://youtu.be/cX0I8OdK7Tk
https://bit.ly/2QlISUK
https://bit.ly/2p3xTTq
Všade na západe to funguje, a využíva sa to, prečo nie u nás???
Zdroj obrázku https://bit.ly/2Qq0AXe
Dakujem

04. október 2018

Milan Cerovský

Milé mesto, ďakujem, že neriešiš podnety občanov. My občania si to veľmi vážime a sme "radi", že ti nestojíme ani za napísanie jedného slova. Rovnako sme "radi", že svojou činnosťou prispievaš k toľko milovaným zápcham. Tvoji občania. Vaši voliči...

Zdroj: https://www.facebook.com/groups/1588230301428832/permalink/2102839929967864/
04. október 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol po 14-dňovej lehote preklasifikovaný na neriešený. Zároveň s touto zmenou bola o tomto podnete samospráva opätovne informovaná.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.