Nefunkčná lampa verejného osvetlenia pri korčuliarskej dráhe

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Michal 18. septembra 2018

V parku pri schodoch pod Múzeom SNP je nefunkčná lampa verejného osvetlenia, ktorá osvetluje aj korčuliarsku dráhu. Prosíme o opravu.

05. október 2018

Odpoveď samosprávy

Z dôvodu, že na predmetnom osvetlení plynú záručné podmienky oddelenie Investičnej výstavby MsÚ

Banská Bystrica vyzvalo zhotoviteľa na odstránenie poruchového stavu.

Jozef Gelien, odd.PS-UMK MsÚ Banská Bystrica
14. jún 2019

Michal

Lampa bola opravená.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania