Nepojazdné auto

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Nepojazdné auto bez platnej STK, parkuje už minimálne rok a pol stále na tom istom mieste, zbytočne obsadzuje parkovisko

24. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetné vozidlo bolo z miesta odstránené jeho držiteľom po výzve príslušníkov Mestskej polície.

S pozdravom

Ing. Michal Štúber
Odd. odpadového hospodárstva a ÚVP
MsÚ Banská Bystrica
03. jún 2019

Milan Cerovský

Vyriešené prosím aktualizovať stav.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.