Dopravná značka ako umelecká intervencia v Banskej Bystrici

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený
meno
Vladimir 24. septembra 2018

Pred spustošeným partérom bývalého kina Hviezda je nedostatočne osadena dopravná značka.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.