Dopravná značka v Banskej Bystrici

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení
meno
Vladimir 26. septembra 2018

V chodníkovom páse je osadená dopravná tabuľa, ktorej ukotvenie do partéra vytvára bariéru pre chodcov a zužuje prechod.

26. september 2018

Jozef

Ako v celom meste...vsetko je na chodniku...auta....kontajnery....tak preco nie aj znacka. Ved ludia obchadzajme vsetko. Dakujeme
27. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, predmetné umiestnenie dopravnej značky IP 27a je už v riešení, zodpovedný subjekt bol vyzvaný k premiestneniu dopravného značenia na stĺp verejného osvetlenia, tak aby nebránilo a neobmedzovalo pohyb chodcov, súčasne k uvedeniu komunikácie pre peších do pôvodného stavu.

Mesto Banská Bystrica, Mestský úrad v Banskej Bystrici, Stavebný úrad, Oddelenie dopravných stavieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania