Rozhadzané predajné stoly v Banskej Bystrici

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení
meno
Vladimir 26. septembra 2018

Na plate mestskej tržnice sú rozhádzané predajné stoly.

27. september 2018

Odpoveď samosprávy

Mesto Banská Bystrica upozornilo majiteľa trhoviska na Námestí Štefana Moysesa fi I.K.M. Stavebné konštrukcie, a.s. Banská Bystrica na vzniknutý problém a jeho následné odstránenie.

Eva Chmelíková, Mestský úrad, oddelenie kultúry, Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania