Automobil pod nadjazdom v Banskej Bystrici

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Uzavretý
meno
Vladimir 02. októbra 2018

Pod nadjazdom je už dlhší čas odstavený pravdepodobne nefunkčný automobil.

07. november 2018

Odpoveď samosprávy

Príslušníci MsP preverili tento podnet, pričom zistili, že vozidlo stojí na súkromnom pozemku, ktorého spolumajiteľom je aj majiteľ vozidla. Vzhľadom k tomu, že MsP môže riešiť len parkovanie starých vozidiel na verejnom priestranstve, majiteľ tohto vozidla parkovaním na svojom súkromnom pozemku nič neporušuje a príslušníci MsP ho nemôžu riešiť.

Mgr. Pavel Koreň, veliteľ obvodu MsP Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania