Hrbole na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení
meno
Marián 03. októbra 2018

Takto vyzerá chodník pred obytným domom Moskovská 1-7 už min. 10 rokov. Je to niečo hrozné ísť po tomto chodníku hlavne pre starších ľudí. Ďakujem

22. október 2018

Odpoveď samosprávy

O stave chodníka vieme. V posledných rokoch mesto opravilo množstvo chodníkov najmä v lokalite Moskovská a Tulská, ale na Fončorde to bolo omnoho viac ako v iných častiach Banskej Bystrice. V tomto roku s opravou už neuvažujeme. Do budúcna určite, ale k dnešnému dňu termín opravy určiť nevieme.

Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí MsÚ B.Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania