Zemná chránička v Banskej Bystrici

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Vladimir 04. októbra 2018

Pred budovou pošty na frekventovanej ulici, pri reklámnom lightboxe trči zo zeme zemná chránička.

06. november 2018

Odpoveď samosprávy

Chránička bola odstránená

Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí MsÚ B.Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania