Opustené a nepojazdné vozidlo.

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Peter Jágerský 08. októbra 2018

Osobné vozidlo zn.Ford - BB970EU je odstavené na adrese: Na Uhlisku 5, Banská Bystrica. Vozidlo je tam už 3 rok !!! len čo zaberá parkovacie miesto. Prosím o nápravu - odstránenie majiteľom. Ď

06. november 2018

Odpoveď samosprávy

Príslušníci MsP vykonávajú kontrolu a evidenciu dlhodobo stojacich vozidiel s EVČ a vozidiel bez EVČ ( tzv. vrakov) na celom území mesta. Pri tejto kontrole zaevidovali dňa 16.10.2018 aj uvedené vozidlo FORD s EVČ :BB970EU. Vzhľadom na väčšie množstvá uvedených vozidiel a lustráciu ich majiteľov cez príslušné oddelenia štátnej polície nedošlo k vyriešeniu tohto problému, vec je na MsP evidovaná a je v štádiu riešenia.

Mgr. Pavel Koreň, veliteľ obvodu MsP Banská Bystrica
09. január 2019

Radim

Vozidlo bolo odstránené z komunikácie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania