Cyklistické stojany v Banskej Bystrici

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení
meno
Vladimir 09. októbra 2018

Pozdĺž budovy pošty sú nezmyselne osadené stojany na bicykle. Sú osadené na trávnatom poraste pri pozostatku mestského opevnenia a pomerne ďaleko od vstupu.

10. október 2018

Odpoveď samosprávy

Stojany pre cyklistov, boli osadené po dohode s poštou tak, aby čo najmenej prekážali chodcom a návštevníkom pošty.

Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí, MsÚ Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania