Lampa Horná ulica zadný trakt

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Lampa pri mestskom múre v zadnom trakte Hornej ulice pri objekte Horná 30.

31. október 2018

Robo

Lampa do dnes nie je funkčná žiadame o urýchlené oprávnenie uvedenej lampy.
01. november 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet bol včera opätovne preposlaný samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
10. november 2018

Robo

Osvetlenie je opravené. Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania