Upchatý kanál v Banskej Bystrici

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení
meno
Vladimir 25. októbra 2018

Pred mestským parkom je upchatý kánal.

02. november 2018

Odpoveď samosprávy

Práce máme objednané dlhodobejšie, ale keďže sa jedná o frekventovanú miestnu komunikáciu, budú vykonané pravdepodobne len vo večerných hodinách.

Odd.údržby MK a IS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania