Zlomená dopravná značka

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený
meno
Vladimir 25. októbra 2018

Pred budovou Okresného súdu je zlomená dopravná značka.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.