Otočená dopr. značka hl. cesta pod Lidlom pod Estakadou

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Milan Cerovský 28. októbra 2018

Dobrý deň,
žiadam o otočenie značky hl. cesta pod Lidlom pod Estakádou. Ktorá je už otočená niekoľko mesiacov (!)
Aj by som to otočil sám, ale nakoľko na pravej strane je niekoľko metrový zráz a musel by som sa štverať po zvodidlách nechcem riskovať.

Ďakujem

29. október 2018

Odpoveď samosprávy

Predmetné dopravné značenie sa nachádza na ceste, ktorá je v správe Regionálnej správy ciest Banská Bystrica.
29. október 2018

Odkaz pre starostu

Podnet bol preposlaný Regionálnej správe ciest BB.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
15. december 2018

Milan Cerovský

Oficiálnou cestou, som informoval BBSK nech zjednajú nápravu, napíšem sem keď odpíšu..
20. december 2018

Milan Cerovský

Tak sa predsa podarilo. Značka bola konečne otočená, ďakujem.
Prosím označiť podnet za vyriešený.
Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania