Upchatý prietok potoka

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Zaslané samospráve
meno
Vladimir 31. októbra 2018

Pred zanedbaným komplexom Medený hámor zo strany Laskomerskej ulice je nánosmi odpadu a náletovej zelene upchatý žľab potoka.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania