Mesto bez stromov

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení
meno
Vladimir 31. októbra 2018

Na národnej ulici je zničený ochranný poklop stromu a miesto je zanedbané.

30. november 2018

Odpoveď samosprávy

Stromy sú už zabezpečené, v najbližšom čase budú znova vysadené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania