Nočné osvetlenie v Banskej Bystrici

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení
meno
Vladimir 31. októbra 2018

Bakossová ulica je neosvetlená v 200 metrovej dĺžke pri kolíznom a úzkom vyústení na Námestie Štefana Moyzesa.

19. november 2018

Odpoveď samosprávy

Predmetný neosvetlený úsek na Bakossovej ulici bude riešený doplnením svietidla na poslednom stožiari
verejného osvetlenia s orientáciou vyžarovaného svetle smerom na Nám. Š. Moyzesa. Z dôvodu nevysporiadaných pozemkov je to jediná možnosť ako osvetliť túto neosvetlenú časť komunikácie.

Jozef Gelien, odd.PS-UMK MsÚ Banská Bystrica
02. február 2019

Vladimir

Bakossova-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Vstup na námestie cez neosvetlénú časť ulice. V zimných mesiacoch je miesto obzvlášť nebezpečné nakoľko na predmetnom území taktiež chýba chodník pre peších a vo večerných hodinách je úsek nepriehľadný.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.