Skládka odpadu v centre mesta Banská Bystrica

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Vladimir 05. novembra 2018

Pred vstupom do centra mesta je skládka odpadu.

07. november 2018

Odpoveď samosprávy

Čierna skládka na Bakossovej ul. 10.-14. bola odstránená.Odvoz odpadu zaistený u GANZ.

Bendík,PS-OÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania