Zanedbaný chodník v Banskej Bystrici

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení
meno
Vladimir 05. novembra 2018

Na hlavnom prístupovom ťahu na Graniar je chodník zanesený premočeným a veľmi šmykľavým jesenným lístím.

21. november 2018

Odpoveď samosprávy

Čistenie je zaradené do plánu čistenia rigolov.


Odd.údržby MK a IS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania