Neudržiavaná parkovacia plocha pred Ekonomickou fakultou UMB

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený
meno
Vladimir 14. novembra 2018

Parkovacia plocha je značne poškodená s popukaným asfaltovým povrchom a hlbokými dierami, v ktorých sa za zlého počasia vytvárajú kaluže.

31. október 2020

Michal H.

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený. Táto odstavná plocha a zároveň prístupová cesta ku niektorým domom je v katastrofálnom stave už aspoň 10rokov. Jedná sa o mestský pozemok.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.