Vstupná brána do mesta

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení
meno
Vladimir 15. novembra 2018

Nesprávne prevedená asfaltová pokládka pri vstupnom premostení do mesta ma výpovednú hodnotu prístupu k verejnému priestoru a zahambuje každého hostiteľa, ktorý chce mesto predstaviť a ukázať svojej návšteve. Asfaltom bol zaliaty obrubník v celej dĺžke premostenia.

15. november 2018

Jozef

Tomuto príspevku asi nikto z kompetentných nebude rozumieť. V jednoduchosti je krása. A v pravopise tiež.
22. november 2018

Odpoveď samosprávy

Píšete, akoby to tak bolo urobené v posledných mesiacoch, pritom je to záležitosť stará minimálne 15 a viac rokov. Čiže k tomuto sa vyjadriť nevieme.
Ak dokážeme odstrániť vážnejšie nedostatky, budeme sa venovať aj tejto problematike.


Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí MsÚ B.Bystrica
16. máj 2020

Michal H.

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený. Je to hanba celá malá železničná stanica vrátane okolia. Dúfam, že sa po skončení budovania protipovodňových opatrení podarí zrealizovať projekt parčíka pri Hrone, ktorý by skultúrnil celý verejný priestor tejto lokality.
16. máj 2020

Jozef

Parčík pri hrone je totálna zbytočnosť. Na druhej strane cesty je predsa veľký park pod Pamätníkom SNP, treba tento skultúrniť. V kotline vedľa hlavnej cesty s najväčším smogom v meste netreba mať desať parkov na kilometer štvorcový. Mesto potrebuje aj kapacitu toho parkoviska, čo sa tam nachádza a nie len lavičky. Skúste niekde v meste zaparkovať. Hlavne keď aj parkovisko na Mičinskej ceste bude minulosťou. Tragédia bývať v blízkosti hokejového štadióna v čase hokejovej ligy.
Nadšencom parčíka prajem veľa krásneho posedenia pri hluku štvorprúdovej cesty a málo návštev pľúcneho oddelenia.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania