Chýbajúci odpadkový kôš v mestskom parku.

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení
meno
Vladimir 21. novembra 2018

Chýbajúci odpadkový kôš a zničená lavička v mestskom parku.

10. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v čase podnetu, t.j. v minulom roku bol na danom mieste umiestnený nový kôš. Čo sa týka mobiliáru mestského parku jeho komplexný výmena je plánovaná v rámci projektu obnovy parku, na ktorý sa v súčasnosti mesto uchádza o financie z fondov.


Ing. Michal Štúber
Odd. odpadového hospodárstva a ÚVP
MsÚ Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania