Osvetlenie chodníka pod bytovkou Tulská 113,115

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení
meno
Štefan Gergely 26. novembra 2018

V uvedenej lokalite medzi bytovkami Tulská č.115 - 113 neexistuje žiadne verejné osvetlenie chodníka, po ktorom prechádzajú obyvatelia na autobusovú zastávku, čo hlavne v zimnom období spôsobuje zlú orientáciu v ranných a večerných hodinách a tiež zvyšuje riziko úrazu na zladovatelom povrchu.Prosím preto o zváženie vybudovania verejného osvetlenia , na čo by postačovali dve lampy.Ďakujem vopred za skorú odpoveď.
Štefan Gergely, Tulská 113,BB.

02. január 2019

Odpoveď samosprávy

Mesto Banská Bystrica sa otázkou chýbajúceho osvetlenia chodníka na Tulskej 113,115 a možnosťou jeho doplnenia - prípadne vybudovania bude zaoberať.

Jozef Gelien, odd.PS-UMK MsÚ Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.