Tma v centre

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Vladimir 30. novembra 2018

Na Vajanského námestí je nedostatočné a nefunkčné pouličné osvetlenie.

19. december 2018

Odpoveď samosprávy

Porucha verejného osvetlenia bola odstránená a osvetlenie je plne funkčné.

Jozef Gelien, odd.PS-UMK MsÚ Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania