Tajovského 2-22, 1-17-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený
meno
Andrea 18. decembra 2018

Poškodený chodník. Chýbajúce cementové bloky. Chodník je nový, pekný, škoda neopravit.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania