Skuteckého-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení
meno
Vladimir 18. decembra 2018

Malý polomer cesty pre natáčanie autobusov a nákladných aut. Zničené a prejazdené nárožie chodníka a cestnej vozovky z dôvodu nadbehovej roviny prechádzajúcich autobusov MHD a nákladných aut.

02. január 2019

Odpoveď samosprávy

Zaradili sme opravu do plánu opráv miestnych komunikácií

Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí MsÚ B.Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania