Bernolákova-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený
meno
Vladimir 18. decembra 2018

Parkovanie na chodníku. S pribúdajúcim počtom áut je na mieste pouvažovať o dobudovaní a reorganizácii parkovacích plôch.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania