Janka Kráľa-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Milan Cerovský 18. decembra 2018

Žiadam o opravu verejného osvetlenia na ulici J. Kráľa. Za sebou tam nesvieti 7 svetiel.
Čas výskytu: 18.12.2018 19:13

Ďakujem

08. január 2019

Odpoveď samosprávy

Porucha káblového vedenia verejného osvetlenia bola v predmetnej lokalite odstránená.

Jozef Gelien, odd.PS-UMK MsÚ Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania